Küpe

Yılın Gümüş Küpe Modası

Yılın Gümüş Küpe Modası

Yılın gümüş küpe modasında taşlı küpeler, ametist taşlı küpeler, akuamarin taşlı küpeler, pembe taşlı küpeler, beyaz taşlı küpeler, siyah taşlı küpeler, beyaz taşlı yıldız çiçeği küpeler, ametist taşlı yıldız çiçeği küpeler ve sallantılı çiçek küpeler yer almaktadır.

925 Ayar Gümüş Küpe Modelleri Nelerdir

925 Ayar Gümüş Küpe Modelleri Nelerdir?

Zarafetinizi ön plana çıkaran küpe modelleri, incili tasarımları ile stil sahibi kadınların ilk tercihidir.

Klas Gümüş 925 ayar gümüş küpe kategorisinde yer verilen birbirinden şık ve zarif modelleri ile siz de şık stilinizi her ortamda yansıtabilirsiniz.

Taşlı Yıldız Çiçekli Gümüş Küpe Modelleri

Taşlı Gümüş Küpe Modelleri Ve Fiyatları

Şıklığınıza sade bir görünüm katacak küçük taşlı gümüş küpe sizi daha masum gösterecektir.

Böylelikle kombininizi dengelemiş olacaksınız. Daha gösterişli ve göz dolduracak bir görünüm elde etmek için sallantılı küpe modellerini kullanabilirsiniz.

Taşlı Yıldız Çiçekli Gümüş Küpe Modelleri

Taşlı Yıldız Çiçekli Gümüş Küpe Modelleri

Profesyonel tasarımcıların dokunuşlarıyla hayat bulan taşlı yıldız çiçekli gümüş küpe modelleri, iddialı görünümünüzü zirveye çıkarmayı garanti ediyor.

Şıklığınızdan ödün vermeksizin zarif görünmek istiyorsanız tercihinizi bu küpelerden yana kullanabilirsiniz. Hem sade, hem iddialı bir tasarım arıyorsanız; hayalinizdeki modeli yine ürün yelpazemizde rahatlıkla bulabilirsiniz.

Gümüş Abiye Küpe

Gümüş Abiye Küpe Modelleri ile Gecenin Yıldızı Olun!

Doğal taşlardan yapılmış, el emeği abiye küpeler ve tasarımcıların profesyonel ellerinden çıkan modeller koleksiyonumuzda sizi bekliyor.

Girdiğiniz her ortama damga vurmayı hayal ediyorsanız abiye küpe tasarımları size yardım etmeye hazır!

Gümüş Halkalı Küpeler ile 90'lara Dönün

Gümüş Halkalı Küpeler ile 90’lara Dönün

Kullanıcılarına geniş bir kombin imkanı yaratan bu küpeler, özellikle retro bir hava yakalamak isteyen kadınların tercihleri arasında yer buluyor.

800 ayar, 900 ayar ve 925 ayar gümüş seçenekleriyle birlikte, bir çoğu el emeği ve ince işçilikle üretilen bu küpelerde farklı modeller yerini alıyor.

En Güzel Halka Küpe Modelleri ile Gecenin Şıkı Siz Olun

En Güzel Halka Küpe Modelleri ile Gecenin Şıkı Siz Olun

Modası da geçmeyen bir aksesuar olduğu için seneye değiştirmeniz gerekmez ya da seneye artık kullanamayacağınız şekilde demode hale gelmez. Tüm bu açılardan bakıldığında hemen Klas Gümüş’e gelerek size uygun olan gümüş küpeyi seçerek kombinlerinizde fark yaratmaya başlayabilirsiniz.

Scroll to Top